Učení

uceniNabízím Vám výuku češtiny pro cizince, českého jazyka a literatury, dějepisu a latiny. Respektuji Vaše individuální požadavky a přizpůsobím se Vašemu tempu, při výuce využívám pracovní listy i další pomůcky. Poskytnu Vám také dostatek materiálů k domácí přípravě.

Hodiny probíhají přes Skype a vyjdu vstříc Vašemu pracovnímu vytížení – hodila by se Vám výuka brzy ráno nebo naopak pozdě večer? Ráda se s Vámi domluvím.

Čeština pro cizince – Mám zkušenosti s výukou češtiny pro cizince na všech jazykových úrovních, od začátečníků (A1) po velmi pokročilé (C1). Zaměřuji se na všechny složky jazyka, tj. čtení, psaní, poslech a mluvení. Ráda Vám pomůžu s přípravou na nejrůznější jazykové zkoušky a certifikáty, s otázkami k pracovnímu pohovoru nebo s nácvikem běžných denních situací.

Český jazyk a literatura, dějepis – Pomůžu Vám se školní látkou z českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ i SŠ. Nabízím individuální přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy i vysoké školy z češtiny, konzultace i praktické procvičení jednotlivých úkolů. Mám také zkušenosti s přípravou studentů na státní maturitní zkoušku.

Latina – Nabízím konzultace a probrání gramatiky z latiny pro začátečníky a mírně pokročilé.

Zaujala Vás nabídka výuky? Napište mi.